Про нас

Компанія «ЄВРОТЕПЛОПРОМ» є багатопрофільним підприємством, що реалізовує свою продукцію по всіх областях України. Основним напрямком нашої діяльності є виробництво, постачання широкого спектру промислового газового, обладнання, що випускається на власних виробничих територіях, а так само монтаж систем опалення. Колектив компанії працює в складі фахівців високого рівня, що мають багаторічний досвід по підбору і виробництву газорегуляторного обладнання, завдяки чому основними критеріями роботи нашого підприємства є високий професійний рівень, чіткість виконання всіх вимог замовника, дозволяє нам зарекомендувати себе надійним, відповідальним постачальником. Пропонуємо співпрацю торговим, проектним і монтажним організаціям. Ми готові надати будь-яку цікаву для вас інформацію за переліком обладнання -телефонуйте!

Продукція

Показати всі

Монтаж

Компанія «ЄВРОТЕПЛОПРОМ» виконує проектування і монтаж газового опалення. Також надаємо і весь спектр супутніх їм послуг. Ми виконуємо якісний монтаж газового опалення будинків і дач під ключ. Забезпечуємо продаж всієї необхідної комплектації для газового опалення. Ми надаємо гарантії на всі види наших робіт по монтажу газового опалення будинків і дач. Проводимо розробку проектів і надаємо консультативну допомогу з облаштування газового опалення. Здійснюємо підтримку і допомогу при експлуатації облаштованого нашої Організацією газового опалення.Всі види робіт та послуг виконуємо дуже відповідально оперативно і якісно!

Монтаж твердопаливного котла

Монтаж твердопаливного котла

Перевагою твердопаливних котлів є відносно низька вартість твердого палива (дрова, торф, вугілля, пелети).

Монтаж газового котла

Монтаж газового котла

Установка газового котла проводиться відповідно до нормативних документів

Монтаж теплої підлоги

Монтаж теплої підлоги

Монтаж теплої підлоги під будь-яке покриття.

Монтаж радіаторів

Монтаж радіаторів

За 1 день встановимо будь-які види радіаторів.

Наші об'єкти

Документація

Новини компанії

Виставка Акватерм

30 травня-2 червня 2017 року відбудеться 19-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів.

Виставка нафта і газ

Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” та виставкова компанія “АККО Інтернешнл” запрошують до участї у XIX Міжнародному форумі нафтогазової промисловості “Нафта та Газ 2016” – події загальнодержавного масштабу, яка відбудеться в м. Києві з 25 по 27 жовтня 2016 року.

ProZorro – електронна система публічних закупівель, яка прийшла на зміну паперовим держтендерам

Державні установи та підприємства закуповують на 250 млрд грн на рік. Раніше всі пропозиції на тендери подавались у конвертах, домовленості йшли в закритих кабінетах і у чесного бізнесу було мало шансів виграти торги та здобути контракт.

Наші контакти

Наш телефон:

+38(063) 801-99-05

‎+38(097) 177-54-29

Наш email:

info-etp@ukr.net

Наша адреса:

18003 Черкаси, пров. Парковий 20

Ми в соц. мережі:

Напишіть нам